Mikołajki 2015 w Szkółce Piaścik

MIKOŁAJKI 2015

W niedzielę 20 grudnia na hali sportowej w Muninie odbyły się Mikołajki dla wszystkich zawodników Szkółki Piłkarskiej „Piaścik” Tuczempy. W imprezie tej uczestniczyło 73 zawodników i zawodniczek naszego klubu zabrakło tylko z różnych powodów 7 osób. Oprócz młodych piłkarzy była też co bardzo cieszy liczna grupa rodziców.

Po rozpoczęciu imprezy zagraliśmy mini turniej piłkarski. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe      i na tej podstawie rozegrali mecze w swoich rocznikach. Rozpoczęliśmy od grupy najmłodszej czyli połączonych roczników 2010, 2009 i 2008 prowadzonych przez trenera Krzysztofa Stankiewicza. Potem przyszedł czas na roczniki 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, a zakończyliśmy pierwszą serie spotkań meczem grupy najstarszej rocznika 2002. Każde spotkanie trwało 10 minut było sporo bramek, a zaangażowanie niektórych zawodników było większe niż na niedawno zakończonych turniejach mikołajkowych. Wyniki oczywiście nie miały większego znaczenia najważniejszy był udział       w tych zawodach.

Po pierwszej serii spotkań przyszedł czas na Trenera, który opowiedział wszystkim w skrócie o organizacji                        i funkcjonowaniu naszego klubu oraz o planach na przyszłość. Później zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie zawodników (Widok wszystkich piłkarzy Piaścika zebranych w jednym miejscu naprawdę robi wrażenie !!!)

W końcu nadszedł czas na główny punkt programu czyli wizytę Św. Mikołaja i Śnieżynek. Każdy zawodnik otrzymał          w prezencie dużą paczkę dla rodziców był poczęstunek ciastka, kawa i herbata.

Po wizycie Mikołaja zagraliśmy jeszcze drugą serię meczów w poszczególnych rocznikach i na tym zakończyliśmy pierwsze spotkanie mikołajkowe w naszej szkółce. Kolejne planujemy już za rok, a program imprezy wzbogacimy o mecze rodziców.

Impreza ta nie odbyła by się gdyby nie wsparcie finansowe pana Pawła Chmielowicza, Banku Spółdzielczego w Jarosławiu z panem Markiem Macierzanką oraz wszystkich tych, którzy przekazali nam 1% podatku za ubiegły rok.

Wielkie podziękowania dla wyżej wymienionych oraz dla tych, którzy w jakiś sposób nam pomagali: Marzena Baran, Agnieszka i Ryszard Trelka, Zofia Trelka, Basia Stankiewicz, Kasia Noga, Agnieszka Nowak-Dworak, Anna Uszkiewicz, Elżbieta Sobień, Justyna Buk, Madzia Bednarz, Marcin Sobień, Patryk Jasiewicz i Hubert Fil. W imieniu młodych piłkarzy wszystkim bardzo dziękujemy   ;)

Powiązana galeria: